Wolontariat to świadoma, dobrowolna i bezpłatna działalność na rzecz innych. Wolontariusz, dołączając do Szkolnego Koła Wolontariatu „Życzliwi” , zobowiązuje się zapoznać z Regulaminem Szkolnego Wolontariatu i zaakceptować jego treść za pomocą podpisu. Każda osoba przystępująca do szkolnego wolontariatu, otrzymuje dzienniczek, w którym gromadzi wpisy dotyczące podjętych działań.

Jeśli jesteś osobą optymistyczną, masz dużo chęci do działania i niesienia pomocy potrzebującym, odznaczasz się wysokim poziomem empatii i kultury osobistej, masz w sobie otwartość i szczyptę odwagi, a także potrafisz dobrze zarządzać swoim czasem, to wstąp w nasze szeregi. Wolontariat pozwoli Ci rozwinąć skrzydła!

W roku szkolnym 2022/2023 opiekunami Szkolnego Wolontariatu są p. Ewa Wróbel (koordynator), p. Anna Słaby i p. A. Sołtysiak.

Regulamin wolontariatu - pobierz

Wolontariat - działalność proponowana na II semestr roku szkolnego 2022/2023 - pobierz